South America

Zajawka produktu: 

Zerust® Flange Savers™ to specjalnie zaprojektowane osłony zaimpregnowane inhibitorem o własnej formule Zerust, zapewniającym doskonałe zabezpieczenie przed korozją kołnierzy, zaworów i połączeń spawanych.

Obrazek główny: 
Tekst: 

Od ponad 30 lat, produkty Zerust® zawierające lotne inhibitory korozji, skutecznie zabezpieczają podłoża metalowe w wielu gałęziach przemysłu. Nowe rozwiązania Zerust® Flange Savers™ to specjalnie zaprojektowane osłony, zaimpregnowane inhibitorem o unikalnej formule Zerust®, zapewniającym doskonałe zabezpieczenie przed korozją kołnierzy, zaworów i połączeń spawanych.

Rozwiązania Zerust® Flange Savers™ są dostępne w różnych rozmiarach, aby umożliwić montaż na rurach o różnej średnicy, dla różnych ciśnień oraz do zaworów i kołnierzy zgodnych z międzynarodowymi normami. Niestandardowe kształty i rozmiary mogą być wykonane na życzenie klienta. Rozwiązania Flange Savers™ mogą być stosowane w różnych rodzajach zakładów przetwórstwa chemicznego , np. w rafineriach, platformach wiertniczych, terminalach, zakładach chemicznych, oczyszczalniach ścieków itd.

Więcej informacji na naszym portalu poświęconym sektorowi Oil&Gas
http://www.korozja-zabezpieczenia.pl/

Obrazek produktu: 
Kategoria produktu: 
Kolejność: 
1 000Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celach technicznych, statystycznych, analitycznych i marketingowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do "cookies". czytaj więcej