South America

Zajawka produktu: 

Zerust® Axxawash™ NW-10C należy do grupy myjących preparatów Zerust®/Excor®, których głównym zadaniem jest usunięcie zanieczyszczeń powstałych na etapie obróbki metali, a także pozostałych organicznych i nieorganicznych zabrudzeń. Produkt w swoim składzie zawiera inhibitory korozji, które zapewniają wstępną ochronę powierzchni umytych detali przed ich docelową konserwacją. Ponadto Zerust® Axxawash™ NW-10C zwiększa skuteczność stosowanej folii antykorozyjnej Zerust®/Excor® VCI lub innych preparatów zawierających inhibitory korozji.

Obrazek główny: 
Tekst: 

Zerust® Axxawash™ NW-10C jest alkalicznym, niskopieniącym się środkiem myjącym na bazie wody. Może być stosowany w myjce ultradźwiękowej lub przy wykorzystaniu wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących. W odróżnieniu od standardowych rozpuszczalnikowych preparatów myjących, Zerust® Axxawash™ NW-10C neutralizuje zanieczyszczenia jonowe, takie jak chlorki i siarczany, powszechnie występujące w płynach stosowanych przy obróbce metali. Użycie preparatu Zerust® Axxawash™ NW-10C pozwala znacznie zwiększyć odporność powierzchni metali żelaznych na powstawanie korozji. Produkt Zerust® Axxawash™ NW-10C przeznaczony jest do czyszczenia metali żelaznych wysoce podatnych na korozję, takich jak np. żeliwo lub stal węglowa. Zastosowanie preparatu poprawia działanie inhibitorów korozji zawartych w powłokach antykorozyjnych innych grup produktów Zerust®/Excor® takich jak: Axxatec™, Axxanol™ lub folii antykorozyjnej Zerust®/Excor® VCI. Zaletą Zerust® Axxawash™ NW-10C jest wysoka skuteczność w walce z wszelkimi zanieczyszczeniami olejowymi i smarowymi. Dodatkowo doskonale sprawdza się jako środek demulgujący olej. Produkt jest oferowany w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie, który może być dozowany zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem (patrz tabela dot. dozowania).

Obrazek produktu: 
Kategoria produktu: 
Kolejność: 
8Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celach technicznych, statystycznych, analitycznych i marketingowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do "cookies". czytaj więcej